

Praca w USA
Independent, czyli niezależny!! Chcesz na własną rękę lub z pomocą przyjaciół znaleźć dobrze płatną, satysfakcjonującą pracę w USA?
A może już to zrobiłeś i jedyne, czego Ci trzeba, to wiza J1, bezpieczny i komfortowy przelot do Stanów oraz fachowa opieka i doradztwo?
Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia! Jeżeli dopiero planujesz pełną niezależność i nie wiesz, od czego zacząć, w FOSTER udzielimy Ci cennych, wskazówek. Program Work and Travel Independent to prawdziwe wyzwanie i wielki krok w stronę samodzielności.
Dołącz do nas - Zapisz się
Angielski dla młodzieży na Malcie
Sliema
Sliema to miasto położone na północno-wschodnim wybrzeżu Malty. Promenada w Sliema jest idealnym miejscem dla biegaczy i spacerowiczów, a także popularnym miejscem spotkań mieszkańców w sezonie letnim. Sliema znana jest również z licznych kamienistych plaż, sportów wodnych i hoteli. Sliema w języku maltańskim znaczy "spokój, komfort", była niegdyś spokojną wioską rybacką z widokiem na stolicę Malty. Teraz Sliema i wybrzeże aż do sąsiedniego St. Julian's stanowią główny kurort nadmorski Malty. Ciesz się latem i przejrzystymi wodami Morza Śródziemnomorskiego oferującymi piaszczyste i kamieniste plaże. Odwiedź ciekawe miejsca i zapoznaj nowych ludzi!
Szkoła dla 13-17 latków

Sale lekcyjne: szkoła posiada ponad 20 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych pomieszczeń klasowych z dostępem do internetu.
Lekcje: 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) lub 30 lekcji (22,5 godziny). Lekcje odbywają się w grupach maksymalnie 15 - osobowych na kilku poziomach nauczania, od podstawowego do zaawansowanego. Każda lekcja trwa 45 minut.
Udogodnienia w szkole: WiFi, On-site Cafe, Computer and Tablet Access, Bookshop and Library, Garden, Lounge Area, Air Conditioning , Wheelchair Access.
Akredytacje: kursy językowe na Malcie posiadają akredytację - EFL Monitoring Board, FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta), ALTO i Cambridge ESOL.
Narodowość uczniów: największą grupę stanowią uczniowie z Europy Zachodniej (Włosi, Francuzi i Niemcy) oraz Ameryki Południowej (Argentyńczycy i Brazylijczycy).
Adres szkoły: IELS Malta - Institute of English Language Studies, Mattew Pulis Street, Sliema SLM 3052, Malta.
Zdjęcia uczestników














1. Zwiedzanie Mediny
2. Uczniowie podczas lekcji.
3. Uczestnicy programu.
4. Wycieczka do aquarium.
5. Rejs na wyspe Comino.
6. Zwiedzanie Vallety.
7. Wycieczka do zoo.
8. Rejs jachtem.
9. Uczniowie podczas zwiedzania stolicy Malty.
10. Wycieczka do groty Blue Lagoon.
11. W porcie.
12. Zabawa powitalna.
13. Budynek szkoły IELS.
14. Rejs wokół Three Cities.
15. Uczniowie przed szkołą IELS.
Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne
W cenę naszego programu wliczone są również rozmaite wycieczki i pakiety zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu maksymalnie wzbogacić i urozmaicić pobyt wszystkim studentom. Różnorodność atrakcji jest odpowiednio dostosowana do wieku studentów. Wszystkie działania odbywają się pod czujnym okiem naszej profesjonalnej i specjalnie przeszkolonej kadry, która dba o to by każdy spędził czas wolny na Malcie miło i przyjemnie. Obsługa zostaje przedstawiona nowym studentom na przyjęciu powitalnym w pierwszy poniedziałek kursu.
Największą popularnością cieszy się wycieczka do parku morskiego Mediterraneo, gdzie można podziwiać występy delfinów. Istnieje także możliwość wybrania się na wspaniały rejs na wyspę Comino i Blue Lagoon, odkrywanie bogatej historii i kultury stolicy Valetty.
Poniżej przykladowy plan zajęć w przypadku wyjazdu na 2 tygodnie.
Wycieczki
Poniżej lista dostępnych wycieczek podczas kursów angielskiego dla młodzieży na Malcie.
Film o Malcie
Daty rozpoczęcia nauki w 2020 roku
Vacation English Plus
Wielkanoc
w każdą niedzielę od 28 marca do 19 kwietnia.
Lato
w każdą niedzielę od 30 maja do 6 września.
Jesień
w każdą niedzielę od 3 października do 8 listopada.
Abitur 30
Wielkanoc
w każdą niedzielę od 28 marca do 19 kwietnia.
Lato
w każdą niedzielę od 30 maja do 6 września.
Jesień
w każdą niedzielę od 3 października do 8 listopada.
Ceny na rok 2020
Kurs | Zakwaterowanie | Czas trwania |
Cena
w Euro |
Vacation English Plus Host Home
dla 13-17 latków 20 lekcji (15 godzin) od poniedziałku do piątku. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Sunday - Sunday |
Rodzina goszcząca -
pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wspólna łazienka. Wyżywienie - śniadanie, lunch i obiadokolacja. |
1 tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie |
667
1268 1869 2470 |
Vacation English Plus Club
dla 13-17 latków 20 lekcji (15 godzin) od poniedziałku do piątku. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Sunday - Sunday |
Club Residence -
pokoje 2,3 i 4 osobowe. Basen w hotelu. Wyżywienie - śniadanie, lunch i obiadokolacja. |
1 tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie |
829
1591 2353 3115 |
Vacation English Plus Centre dla 13-17 latków 20 lekcji (15 godzin) od poniedziałku do piątku. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Sunday - Sunday |
Centre Residence -
hotele w odległości spaceru od szkoły Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, Wyżywienie - śniadanie, lunch i obiadokolacja. |
1 tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie |
897
1726 2555 3384 |
Kurs | Zakwaterowanie | Czas trwania |
Cena
w Euro |
Arbitur 30 Host Home
dla 16-17 latków 30 lekcji (22,5 godziny) od poniedziałku do piątku. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Sunday - Sunday |
Rodzina goszcząca -
pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wspólna łazienka. Wyżywienie - śniadanie, lunch i obiadokolacja. |
1 tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie |
802
1534 2266 2998 |
Arbitur 30 Centre Residence
dla 16-17 latków 30 lekcji (22,5 godziny) od poniedziałku do piątku. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Sunday - Sunday |
Centre Residence -
hotele w odległości spaceru od szkoły Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, Wyżywienie - śniadanie, lunch i obiadokolacja. |
1 tydzień
2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie |
1032
1992 2952 3912 |
Homestay Wireless Internet Supplement: 20 Euro.
Unaccompanied Minor: 35 Euro each way.
Powyższa cena zawiera:
- Kurs angielskiego 20 lekcji (15 godzin) tygodniowo przy kursie Vacation English Plus
- Kurs angielskiego 30 lekcji (22,5 godziny) tygodniowo przy kursie Arbitur 30
- Zakwaterowanie u rodzin, w Club Residence lub Centre Residence
- Wyżywienie - śniadanie, lunch oraz obiadokolacje
- Opłate rejestracyjną
- Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki:
Vacation English Plus - Daily daytime activities/excursions except Wednesdays, Fridays and Saturdays, and daily evening activities.
Abitur 30 - 3 daytime activities/excursions except Sundays.
- Dostęp do internetu w szkole
- Materiały do nauki, folder oraz przybory
- Koszulkę z logo szkoły
- Kartę studenta
- Certyfikat ukończenia kursu
Zajęcia dodatkowe
PADI Open Water Diver ( 4-5 dni) - kurs nurkowania
Kurs nurkowania wymagany do uzyskania międzynarodowego certyfikatu PADI uznawanego przez centra nurkowe na całym świecie. Jest on wymagany przed podjęciem dalszego szkolenia w tym zakresie. Uczniowie będą się uczyć nurkowania na głębokości 18 metrów.
Program
|
Czas trwania | Daty rozpoczęcia |
Cena kursu
|
Diving -
PADI Open Water |
4-5 dni
|
Dowolny dzień podczas
trwania kursu angielskiego |
480 Euro |
PADI Advenced Open Water Diver ( 3 dni) - zaawansowany kurs nurkowania
Kurs przeznaczony dla osób, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności nurkowania i zdobyć dodatkowe podwodne doświadczenie. Aby zdobyć certyfikat Advanced kursanci zobligowani są do zejścia na głębokie nurkowanie oraz nurkowanie nawigacyjne. W przypadku rezerwacji na cały kurs Advanced wszystkie zejścia pod wodę przeprowadzane są w ciągu dwóch dni.
Program
|
Czas trwania | Daty rozpoczęcia |
Cena kursu
|
Diving -
PADI Advanced |
3 dni
|
Dowolny dzień podczas
trwania kursu angielskiego |
380 Euro |
Materiały do nauki: 80 Euro
Ubezpieczenie
Każdy uczeń zapisujący się na program "Obozy językowe dla młodzieży na Malcie" jest zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia. Ubezpieczenie to można wykupić indywidualnie lub za naszym pośrednictwem. Ubezpieczenie "Travel and medical Insurance" za pośrednictwem szkoły LAL kosztuje 10 Euro za tydzień.
Transfery z/na lotnisko
Każdy uczestnik programu "kursy językowe dla dziecina Malcie" po przylocie na lotnisko odbierany jest przez pracownika szkoły IELS i zawieziony do miejsca zamieszkania na Malcie.
Transfer z lotniska:
Malta International Airport (MLA) - 14 - cena 29 Euro.
Transfer na lotnisko:
Malta International Airport (MLA) - 14 - cena 51 Euro.
Unaccompanied Minor: 35 Euro.
Bilety lotnicze
Nasz dział biletów lotniczych pomoże Państwu znaleźć korzystne połączenia lotnicze z Maltą.
Zapraszamy! Bilet lotniczy nie jest wliczony w cenę kursu.
Kontakt
W przypadku pytań odnośnie programu angielski dla młodzieży na Malcie prosimy o kontakt:
Tel: (22) 331 00 50
Kom: 727 450 900
WhatsApp: +48 727 450 900
E-mail: kursy@naukaipraca.pl
![]() |
Sis Foster |
|
Studia w Kanadzie
Oferujemy:- szeroki wybór kursów językowych
- płatne praktyki podczas trwania kursu (8 -14$/hr)
- dwie opcje programowe: 6 lub 12 miesięcy
Work and Study Canada
Work and Study Canada- szczegóły


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: wiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.